TEKNİK DESTEK
Teknik Destek
Teknik Servis Formu
Size destek olabilmemiz adına aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz:
Yenile

Dünya Plastik sektörüne yıllarca hizmet etmiş bir ekibin kurduğu Ankateknik, makina ve ekipmanları, yedek parça, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile son teknoloji ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

TEKNİK SERVİS DESTEĞİ
Müşterinin satış sonrası konularda ne kadar hassas olduğunun bilincinde olup, müşteriyi her zaman memnun etmeyi asli görevi olarak bilmiştir. Teknik personelinin uzmanlığını arttırmak için gerek şirket içi eğitimler, gerekse yurt dışında teknik eğitimler organize eden yegane firmalardan biridir.

YEDEK PARÇA DESTEĞİ
Uzman teknik kadrosunun yanında, İstanbul İkitelli Deposunda bulundurduğu yedek parça stoğuyla, her türlü arızaya ve probleme en kısa sürede müdahale edip, müşterisinin kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmesine yardımcı olur.

PERİYODİK BAKIM DESTEĞİ
Anka Teknik, uzun yıllardır satışını yapmış olduğu, yüksek kaliteli İtalyan INDUSTRIAL FRIGO , MING JILEE ENTERPRISE , SYNCRO S.R.L. marka endüstriyel soğutma gruplarının (chiller, kuru soğutucu, kalıp şartlandırıcı vb.) periyodik bakımını da itinayla yapmaktadır. Ürünün verimli kullanılabilmesi, olası arızalar önlenmesi ve sistemin ömrünün arttırılabilmesi için düzenli bakım yapılması gerekir. Ürünün üretici firma tarafından önerilen sürelerde Uzman Anka Teknik Servisi tarafından düzenli olarak kontrol ve temizlik işlemleri yapılmalıdır.

TEKNİK DANIŞMANLIK DESTEĞİ (PROJELENDİRME)
Anka Teknik yılların tecrübesi ve INDUSTRIAL FRIGO , MING JILEE ENTERPRISE , SYNCRO S.R.L. gibi Avrupanın en kaliteli ve büyük “mümessil dostu” firmasıyla çalışması sebebiyle; müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun sistemi seçmede uzmanlaşmıştır. Konusunda uzman proje mühendisleri ve satış ekibiyle gerektiğinde enerji tüketim analizleri yaparak, ilk yatırım haricinde işletme maliyetleri konusunda da şeffaf olan, müşteriyi her konuda aydınlatan; gerektiğinde makine yerleşimlerine göre en uygun tesisata karar vererek, müşterinin en verimli ve uzun ömürlü sisteme sahip olmasını sağlayan, müşteri için satış öncesi ve sonrası bütün desteği sunan bir anlayışa sahiptir.

E Bülten

Kayıt olmak için lütfen e-mailinizi yazınız.

Sosyal Medya
Bilgi ve Danışma Hattı
+90 212 671 2434


info@ankateknik.com

Akçaburgaz Mh. 3108 Sk. No:6 PK: 34522 Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE
Copyright 2016 - 2019 Anka Teknik Plastik Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM