TEKNİK DESTEK
TEKNİK DESTEK 7/24 Support Hizmeti

Dünya Plastik sektörüne yıllarca hizmet etmiş bir ekibin kurduğu Ankateknik, makina ve ekipmanları, yedek parça, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile son teknoloji ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

Teknik Servis Desteği

Satış sonrası desteğin önemini adımız kadar iyi biliyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Teknik personelimizin uzmanlığını arttırmak için gerek şirket içi eğitimler, gerekse yurt dışında teknik eğitimler organize ediyor ve sürekli olarak gelişmelerini amaçlıyoruz. 

Yedek Parça Desteği

Uzman teknik kadrosunun yanında, İstanbul Esenyurt Fabrikasında bulundurduğu geniş yedek parça stoğuyla, her türlü arızaya ve probleme en kısa sürede müdahale edip, üreticilerin kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmesine yardımcı olur.

Periyodik Bakım Desteği

Makina ve Tesislerin verimli kullanılabilmesi, olası arızalar önlenmesi ve sistemin ömrünün arttırılabilmesi için düzenli bakımlar yapılması gerekmektedir. Satışını yaptığımız makine ve ekipmanlar, üretici firmalar tarafından önerilen sürelerde uzman Anka Teknik Servis Ekipleri tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Bu bakımlar, oluşabilecek olası arızaların da önün geçilmesinde büyük rol oynar. 

Teknik Danışmanlık Desteği (PROJELENDİRME)

Anka Teknik, konusunda uzman proje mühendisleri ve satış ekibiyle, gerektiğinde enerji tüketim analizleri yaparak, ilk yatırım haricinde işletme maliyetleri konusunda da şeffaf olarak, üreticileri her konuda aydınlatan; gerektiğinde makine yerleşimlerine göre en uygun tesisata karar vererek, üreticilerin en verimli ve uzun ömürlü sisteme sahip olmasını sağlayabilmek için komple destek sunan bir anlayışa sahiptir.

DESTEK TALEBİ Hemen Randevu Alın!