Hakkımızda

GERÇEK PROFESYONEL

2015 yılında, plastik sektörüne yönelik uluslararası bağlantılar ve global hizmet ağı vizyonu ile yola çıkan Anka Teknik, temsilcisi olduğu dünya markalarının da gücüyle kısa sürede sektörün öncü firmaları arasına girmiştir. Anka Teknik, uzman kadrosu ile sektöre son teknoloji makina ve ekipmanların yanı sıra yedek parça, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sağlamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, tam müşteri memnuniyeti merkezli partner bir firma olmak.
 

MİSYONUMUZ

İnsanlık, ekonomi ve sektörlerimiz için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerdeki üreticilerin gelişimine katkıda bulunmak.

ANKA TEKNİK PLASTİK

Kurumsal yapısını günden güne güçlendiren ANKATEKNİK, uzakdoğu ve avrupanın önde gelen üreticileri ile işbirliği içerisinde olup, mümessilliğini yaptığı firmalarla beraber müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetleri kesintisiz sürdürmektedir.
 
Pazara sunmuş olduğu en son teknoloji ürün yelpazesi ile endüstri 4.0 çizgisinde ve günümüzün önemli konularından döngüsel ekonomi değerlerini önde tutarak, müşterilerinin verimliliklerini en üst düzeyde tutmalarını amaçlayan Anka Teknik, deneyimli kadrosu ile, profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sektörün vazgeçilmez lideri olmayı hedeflemektedir.
 
Siz değerli üreticilerimizin güveni ve desteği, Anka Teknik’i her geçen gün daha da ileriye götürmemizde bizlere güç ve motivasyon sağlamaktadır.  Bizlere verdiğiniz bu görevi her zaman layıkıyla yerine getirmeye çalışmak temel ilkemiz olacaktır.

NEDEN BİZ?